Wersja archiwalna

Lista uczestników projektu „parasolowego” z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii 

 

 

Lista uczestników projektu „parasolowego” z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, działanie 4.1, Odnawialne Źródła Energii poddziałanie 4.1.3 Odnawialne Żródła Energii- Konkurs

Lp. Nazwisko Imię
1 Jeziorowski Hubert
2 Dylla Andrzej
3 Janiga Mariusz
4 Kaczmarska Iwona i Marcin Kuszka
5 Dziuba Zofia i Mirosław
6 Wieczorek Bernard
7 Bartela Zygfryd
8 Tomczyk Damian
9 Kawurek Manfred
10 Mania Roman
11 Lyszczyk Adam i Jolanta
12 Niedworok Joachim i Irena
13 Kloska Marta i Jan
14 Wilimowski Andrzej
15 Stelmach Kazimierz
16 Korcz Andrzej i Brygida
17 Nowicka Brygida
18 Skopek Hildegarda i Stefan
19 Drzensla Krystian i Małgorzata
20 Leksy Izabela i Joachim
21 Busek Józef i Irena
22 Kremzer Hubert
23 Klein Witold i Edyta
24 Schygulla Hedwig
25 Badura Grzegorz i Monika
26 Wieczorek Jerzy
27 Marondel Krystyna
28 Misz Sebastian
29 Janoszka Agnieszka i Tomasz
30 Cieślik Józef
31 Konieczny Sylwia i Arkadiusz
32 Zuber Marek i Lilla
33 Lewandowicz Tomasz
34 Sznura Norbert
35 Musioł Krystian i Małgorzata
36 Dudkiewicz Łukasz
37 Gubańska Ilona
38 Strzelec Robert i Katarzyna
39 Kazubek Krzysztof
40 Półtorak Grzegorz i Małgorzata
41 Latoska Marcin i Regina
42 Ogaza Marek
43 Skowronek Ginter
44 Bujara Marek
45 Bas Arnold
46 Kotucha Gabriela i Jerzy
47 Wojtowicz Krystyna
48 Rygol Józef i Irmgarda
49 Kaszuba Ryszard i Teresa
50 Cholewa Teresa
51 Schygulla Andrzej
52 Gołombek Arnold
53 Sierla Alfred
54 Jagoda Karolina i Grzegorz Michalik
55 Nowak Łukasz i Danuta
56 Keller Robert
57 Stróżyk Zygfryd
58 Schygulla-Briks Aneta
59 Jastrzembska Gabriela i Hubert
60 Kotucha Helga
61 Strzelczyk Piotr i Aleksandra
62 Poloczek Katarzyna
63 Kaminiorz Helmut
64 Giersz Adam i Kornelia
65 Zielińska Anna
66 Pawluk Adam i Jolanta
67 Kubiak Iwona
68 Golombek Herbert
69 Rawecka-Boulant Magdalena
70 Tackowiak Monika i Paweł
71 Kobinski Joanna
72 Zapała Sebastian i Karolina
73 Burda Joachim i Pelagia
74 Mitręga Kornelia
75 Skopek Hildegarda
76 Zawiszewska Dorota i Robert
77 Szwec Grzegorz
78 Burda Karina
79 Jendrysik Joachim i Renata
80 Kazubek Helena i Józef
81 Morys Kornelia
82 Kulik Krzysztof
83 Golor Zygmunt i Bożena
84 Jendrysik Sebastian
85 Misztal Aleksandra i Janusz
86 Rzepa Grzegorz
87 Zyłka Edmund i Adelajda
88 Świeży Damian i Izabela
89 Dudek Marcin i Sandra
90 Miecznikowski Piotr i Lidia
 

Liczba odwiedzin : 320
Podmiot udostępniający informację : Urząd
Osoba wprowadzająca informację : Krzysztof Kocot
Osoba odpowiedzialna za informację : Gabriela Mucha
Czas wytworzenia: 2018-01-23 10:40:27
Czas publikacji: 2018-01-23 11:30:15
Data przeniesienia do archiwum: 2018-04-13